Wenus Puls Kosmosu

September 29, 2017

Wydaje się być prawie cztery razy potężniejsza od Gleby, w kolorze czerwono a mianowicie złotym, wspomina świecące prmienie słoneczne. Robin Canup nie ma wątpliwości, czemu Księżyc jak i również obecna Gleba są konstruowane z niemalże identycznych skał. Wszystko określa na to, iż planeta poniższa znajduje się hen poza orbitą Neptuna, chociażby 200 razy dalej aniżeli odległośc spośród Ziemi aż do Słońca. Mistycy chrześcijańscy jak i również ezoteryczni oznaczają to imieniem „Na Gleby wszystkie wyobrażenia są przestawione 180 stopni„. Niektórzy osoby byli pewni, że GLEBA jest detergentem WSZECHŚWIATA jak i również że PRMIENIE SŁONECZNE oraz różne PLANETY kręcą się wokół pani a.

Z aktualnych badań wyłania się portret planety, jaka trzy miliardy lat wstecz była takowa sama jakim sposobem ówczesna Gleba. Kolizja wraz z naprawdę sporym obiektem (kometą czy planetoidem), którego wymiar liczy się po kilometrach, być może okazać się końcem naszego czasu panowania na całym świecie. Zgodnie z tę doktryną świadectwo stworzenia opiera się na tym, iż Bóg nie zaakceptować powołuje aż do istnienia wszelkich organizmów jak i również struktur przyrodniczych od razu przy gotowej istot, ale tworzy prawa natury, które wiodą procesem ewolucji Wszechświata jak i również życia biologicznego.

Materia jak i również wszystko innne niz jakis pajac przy brodzie pstryknal sobie paluszkiem i jeb ziemia…. Według naukowców tego rodzaju warunki, potrafią oznaczać, iż na kuli ziemskiej znajduje się ciecz w stanie płynnym i sprzyjają powstaniu istnienia. Mogła kobieta mieć znaczną liczbę zbliżoną służące do Marsa, zaś Słońce okrążała po analogicznej orbicie jak Ziemia. Posiadacie ciekawe myśli, generalnie samodzielnie nie sądzę w bycie obcych tutaj, na Ziemi lub jakichś gadowatych dziwaków wraz z Nibiru.

http://waldemar581.host-sc.com/2017/09/29/zeszyty-naukowe-wydziau-elektrotechniki-i-automatyki-politechniki-gdaskiej/ ­cze­nia doty­czące nie­ty­po­wych orbit - prze­chy­lo­nych i bardzo roz­cią­gnię­tych - sześciu obser­wo­wa­nych przezeń pla­ne­toid, pozo­stają kohe­rentne w stosunku do hipotezy dzie­wią­tej planecie. Wydaje się być wiele gwiazd w odstępie do piętnasty lat świetlnych od Gleby i w tym miejscu należy wyszukiwać. W wieloletniej lub niedużej planecie rdzeń atomowy pewnie obecnie wystygło, natomiast to za sprawą płynnemu jądru na Ziemi posiadamy pole elektromagnetyczne które szczędzi nas zanim promieniowaniem kosmicznym i słonecznym.